про Кручанську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів

Богодухівського району Харківської області

2017/2018 н.р.

Рік заснування 14.10. 1806 року.

Директор школи  Костиря Тетяна Миколаївна, освіта вища, за фахом вчитель біології, має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії», звання вчитель – методист, педагогічний стаж становить 44 років. Заклад очолює з 1989 року.

Контингент учнів У школі навчається 26 учнів, з них учнів 1 – 4 класів – 12 осіб., 6 – 9 класів – 14 осіб.

Мова навчання Українська.

Педагогічний колектив У школі працюють 12 педагогів, з них основних працівників – 11 вчителів і вчителів- сумісників – 1, всі мають вищу освіту.

• педагогічні звання: «вчитель-методист» - 1 особа, "старший вчитель" - 2 особи, вищу кваліфікаційну категорію мають 5 осіб, I кваліфікаційну категорію – 2, II кваліфікаційну категорію - 1, спеціаліст - 4. Школа повністю забезпечена педагогічними кадрами.

Забезпечення харчуванням У школі є роздатковий пункт, гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (12 учнів) забезпечені учні початкових класів.

Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Розвиток здібностей та інтересу учнів до навчання через упровадження педагогічних інновацій у практику». Кожного року вчителі беруть активну участь у обласних виставках-ярмарках педагогічних ідей та технологій, нагороджуються дипломами ІІ та ІІІ ступенів, друкують власні статті у фахових журналах. Так у 2013/2014 навчальному році вчитель біології Костиря Т.М. в журналі "Відкритий урок: розробки, технології, досвід" видавництва "Плеяда" підготувала матеріали "Урок-гра "Найрозумніший" у 8 класі з теми "Тип Хордові. Безчерепні. Риби"" та "Шкідливий вплив паління, алкоголю, нікотину на організм людини" (9клас); у 2014/2015 н.р. - Практична робота для 10 класу на тему: "Оцінка продуктів харчування за їхнім хімічним складом". Вчитель біології та основ здоров`я Кремениця Л.М. підготувала "Тренінгові заняття "Туберкульоз - небезпечне інфекційне захворювання"" на порталі "Учительський журнал он-лайн" та її методичні матеріали друкуються в журналах "Основи здоров'я".

У конкурсі «Учитель року» брали участь 5 вчителів, з них: у 2011 році – Трепілець Лариса Павлівна (початкові класи);у 2012 році – Залуніна Зоя Василівна (етика) та Каландія Олена Візелівна (англійська мова); у 2013 році - Руденко Олена Анатоліївна (інформатика); у 2014 році - Сластін Олеся Геннадіївна.

Підвіз учнів та вчителів Школа не потребує у підвозі учнів до школи. До школи потребують підвозу 4 вчителів з міста Богодухова та з смт. Гути. Підвіз вчителів здійснюється рейсовими автобусами приміського сполучення.

Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 10 навчальних класів-кабінетів, комп’ютерний клас (8 ПК), 1 спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, комбінована майстерня, роздатковий пункт, бібліотека. Бібліотечний фонд школи налічує 5607 примірників художньої та навчальної літератури. Школу підключено до мережі Інтернет.

Досягнення вихованців Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, де виборюють призові місця. Учні школи беруть активну участь у районних заходах: фестивалі дружин юних пожежних, спартакіадах «Спорт протягом життя», «Юний рятувальник», районному туристичному зльоті, оглядах-конкурсах художньої самодіяльності.