Навчальні програми:

Фізична Культура

Правознавство

Оновлені навчальні програми для початкової школи (1-4 класи) затверджені

Колегією Міністерства освіти і науки 4 серпня2016 року.

1.Українська мова. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи(ОНОВЛЕНО)

2.Літературне читання. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 2-4 класи(ОНОВЛЕНО)

3.Математика. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи(ОНОВЛЕНО)

4.Інформатика. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 2-4 класів(ОНОВЛЕНО)