Організоване закінчення навчального року Лист МОН /_tbkp/list_mon.docx

Департамент науки і освiти

Харківської обласної державної адміністрації

НАКАЗ № 89 від 28.03.2017

Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності Харківської області

Відділ освіти Богодухівської районної державної адміністрації

Кручанська загальноосвітня школа

I - II ступенів

НАКАЗ №124 від 03.04.2017

Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Богодухівського району

Розклад ДПА 9 клас

Склад комісії ДПА 9 клас

Наказ "Про організоване закінчення 2016/2017 навчального року"

Кручанська загальноосвітня школа I-II ступенів

Богодухівської районної ради Хаківської області

засідання педагогічної ради

від 27 березня 2017 року № 2

Голова – Т.М.Костиря

Секретар – Н.А.Коба

Присутні: 9 осіб (список додається)

1. Костиря Т.М.
  2. Волобуєва О.А.
  3. Залуніна З.В.
  4. Звонарьова Л.О.
  5. Каландія О.В.
  6. Коба Н.А.
  7. Кремениця Л.М.
  8. Швидець Н.В.
  9. Шутка О.В.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації у 9 класі

(доповідач Костиря Т.М.).

1. СЛУХАЛИ:

Костирю Т.М., директора школи, яка ознайомила з Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року №1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року, листом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2017 року №1/9-149 «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році», наказами Міністерства освіти і науки України від 20 жовтня 2016 року №1272 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році» із змінами, від 30 грудня 2016 року №1696 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 20 жовтня 2016 року №1272».

Атестація у загальноосвітніх навчальних закладах І і ІІ ступенів проводиться за місцем навчання у письмовій формі. Завдання для проведення атестації укладають вчителі навчального закладу, відповідно до затверджених Міністерством орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань, і затверджує керівник навчального закладу. Завдання мають відповідати державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України.

У загальноосвітніх навчальних закладах ІІ ступеня державна підсумкова атестація проводиться з трьох предметів:

- українська мова;

- математика;

- предмет за вибором педагогічної ради навчального закладу з одного з зазначених навчальних предметів

ВИСТУПИЛИ:

Кремениця Л.М., вчитель біології, яка зазначила, що на вивчення біологіїї у 9 класі відведено 3 години, учні в основному засвоюють програмовий матеріал на достатньому і середньому рівнях. Тому запропонувала обрати біологію ддя державної підсумкової атестації учнів 9 класу.

Залуніна З.В., вчитель географії, яка запропонувала провести державну підсумкову атестацію учнів 9 класу у такі строки, а саме:

- українська мова – 30 травня;

- математика – 02 червня;

- біологія – 07 червня.

УХВАЛИЛИ:

1. Обрати третім предметом для державної підсумкової атестацій учнів 9 класу біологію.
  2. Затвердити такі строки проведення державної підсумкової атестації для учнів 9 класу, а саме:

- українська мова – 30 травня;

- математика – 02 червня;

- біологія – 07 червня.

Голова педради: Костиря Т.М.

Секретар: Коба Н.А.