Нормативно - правова база

Закон України "Про освіту"

Закон України "Про загальну середню освіту"

Закон України "Основи законодавства України про охорону здоров'я"

Закон України "Про охорону дитинства"

Закон України "Про дорожній рух"

Закон України від 05.07.2001 №2586 "Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз"

/Files/images/111111/скачанные файлы.jpg

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ

Становлення української державності, побудова громадянського суспільства, інтеграція України у світове та європейське співтовариство передбачають орієнтацію на Людину, її духовну культуру й визначають основні напрями виховної роботи з молоддю та модернізації навчально-виховного процесу.

Ідеалом виховання виступає різнобічно та гармонійно розвинений національно свідомий, високоосвічений, життєво компетентний громадянин, здатний до саморозвитку та самовдосконалення.

Головною домінантою національно-патріотичного виховання молоді є формування у особистості ціннісного ставлення до навколишньої дійсності та самої себе, активної за формою та моральної, за змістом, життєвої позиції.

В основу системи національно-патріотичного виховання покладено ідею розвитку української державності як консолідуючий чинник розвитку суспільства й нації вцілому. Форми й методи виховання базуються наукраїнських народних традиціях, кращих надбаннях національної та світової педагогіки й психології.

Сьогодні сформоване соціальне замовлення на ефективні виховні системи й технології. Зростає увага довиховання засобами музеїв, театральної педагогіки, дитячого та юнацького спорту. Створюються реальні умови для прояву творчих здібностей молодих людей. Сучасна молодь добре інформована щодо процесів врізних сферах науки, техніки, соціального життя; динамічно оволодіває сучасними комунікаційними технологіями.

Усе це створює сприятливі умови для розвитку національно-патріотичного виховання як пріоритетної сфери соціального життя країни, підвищення його статусу та розвитку потенціалу, досягнення якісно нових результатів у духовно-моральному, патріотичному, трудовому, художньо-естетичному, екологічному вихованні підростаючого покоління.

НОРМАТИВНО - ПРАВОВА БАЗА

План заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2016 рік

Методичні рекомендації до вшанування у загальноосвітніх навчальних закладах загиблих від Голодомору 1932-1933 років (до Дня пам'яті жертв Голодомору)
Лист МОН Щодо заходів до Дня пам’ятіжертв голодоморів
Лист МОН № 1/3-148 від 24.03.2016 "Про відзначення 25-ї річниці незалежності України"
Указ Президента України від 13.10.2015 № 580/2015 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки"
Регіональна програма військово-патріотичного виховання молоді та участі населення у заходах оборонної роботи на 2015-2017 роки
16 червня 2015 року Міністр освіти і науки України Сергій Квіт підписав Наказ МОН України №641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та Методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах».
Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах
Методичні матеріали щодо вшанування 70-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України
Указ Президента України №334/2015 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді»
Постанова Кабінета Міністрів України № 524 від 22.07.2015 «Про утворення Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання»